CAY16-3323F4LF
MFR.Part #
CAY16-3323F4LF
JLCPCB Part #
C1852227
Package
0603x4
Description
332kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS