PM32-181M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM32-181M-RC
JLCPCB Part #
C2050281
Package
SMD,2.8x3mm
Description
180uH 185mA 210mA 5Ω ±20% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS