PM2120-150K-RC
MFR.Part #
PM2120-150K-RC
JLCPCB Part #
C1331824
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
12.2A 15uH 9mΩ ±10% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS