PM2120-180K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM2120-180K-RC
JLCPCB Part #
C1331822
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
11.8A 18uH 9mΩ ±10% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS