PM2110-3R3M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM2110-3R3M-RC
JLCPCB Part #
C1335810
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
16A 3.3uH 4mΩ ±20% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS