PM2100-271K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM2100-271K-RC
JLCPCB Part #
C1335645
Package
SMD,30.5x25.4mm
Description
270uH 3.4A 82mΩ ±10% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS