4816P-T02-151LF
MFR.Part #
4816P-T02-151LF
JLCPCB Part #
C1360717
Description
15 150Ω 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS