CRM1206AFX-R820ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-R820ELF
JLCPCB Part #
C19947132
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS