CW105550A-43NJ
MFR.Part #
CW105550A-43NJ
JLCPCB Part #
C6892401
Description
2.03GHz 240mA 25@250MHz 43nH 810mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS