CRT1206-BY-4022ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-4022ELF
JLCPCB Part #
C4044202
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS