MF-RHT1100-0
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-RHT1100-0
JLCPCB Part #
C3762504
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100A 11A 11s 13mΩ 16V 20A 5.5W 5.5mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS