MPTR90V055
MFR.Part #
MPTR90V055
JLCPCB Part #
C3760620
Description
-40℃~+85℃ 1.2A 1.5Ω 10s 400mΩ 40A 550mA 90V 插件 Resettable Fuses ROHS