PTR016V1000-TR
MFR.Part #
PTR016V1000-TR
JLCPCB Part #
C2442554
Description
-40℃~+85℃ 100A 10A 10mΩ 16V 17A 3.6W 4mΩ 50s 插件 Resettable Fuses ROHS