CHP0603-FX-5601ELF
MFR.Part #
CHP0603-FX-5601ELF
JLCPCB Part #
C5619514
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS