RLB0812-123KL
MFR.Part #
RLB0812-123KL
JLCPCB Part #
C1333543
Package
Plugin,D6.7xL10mm
Description
12mH 32mA 46Ω ±10% 插件,D6.7xL10mm Power Inductors ROHS