CSM2F-8518-L050J01
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CSM2F-8518-L050J01
Description
0.05mΩ 50W Current Sense Resistor ±150ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS