3296X-1-202RLF
MFR.Part #
3296X-1-202RLF
JLCPCB Part #
C6384162
Package
Plugin
Description
25 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS