CI160808-68NJ
MFR.Part #
CI160808-68NJ
JLCPCB Part #
C5572765
Package
0603
Description
1.2Ω 10@100MHz 300mA 68nH 700MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS