CHP1206AFX-6803ELF
MFR.Part #
CHP1206AFX-6803ELF
JLCPCB Part #
C1870260
Description
-55℃~+155℃ 250V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS