PWR2615W4700JE
MFR.Part #
PWR2615W4700JE
JLCPCB Part #
C4041253
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 470Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS