CR1206AFX-4701ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206AFX-4701ELF
JLCPCB Part #
C19947087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS