CMP1206AFX-6801ELF
MFR.Part #
CMP1206AFX-6801ELF
JLCPCB Part #
C19946342
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS