SDE1006A-330M
MFR.Part #
SDE1006A-330M
JLCPCB Part #
C1331913
Package
SMD,9x10mm
Description
120mΩ 2.2A 2.4A 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,9x10mm Power Inductors ROHS