CD214A-T16CALF
MFR.Part #
CD214A-T16CALF
JLCPCB Part #
C3712905
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15.3A 16V 17.8V 26V 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS