CR0603-FX-3742ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-3742ELF
JLCPCB Part #
C203565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS