CHP0603-FX-10R0ELF
MFR.Part #
CHP0603-FX-10R0ELF
JLCPCB Part #
C7107127
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS