3362S-1-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362S-1-103LF
JLCPCB Part #
C81272
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS