IMS05BH2R2J
MFR.Part #
IMS05BH2R2J
JLCPCB Part #
C19492283
Description
100MHz 190mΩ 2.2uH 44@7.9MHz 650mA ±5% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS