6000-1R5M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6000-1R5M-RC
JLCPCB Part #
C5514650
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.5uH 16mΩ 8.5A ±20% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS