4310R-102-682LF
MFR.Part #
4310R-102-682LF
JLCPCB Part #
C1360318
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 5 6.8kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS