4820P-2-102LF
MFR.Part #
4820P-2-102LF
JLCPCB Part #
C1736924
Description
19 1kΩ 20 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS