4820P-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4820P-1-102LF
JLCPCB Part #
C1731065
Package
SOIC-20-5.6mm
Description
10 160mW 1kΩ 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS