4116R-1-820LF
MFR.Part #
4116R-1-820LF
JLCPCB Part #
C1358408
Description
16 250mW 8 82Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS