768201103GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768201103GP
JLCPCB Part #
C1364441
Package
SOIC-20-5.6mm
Description
100mW 10kΩ 19 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS