4818P-T02-151LF
MFR.Part #
4818P-T02-151LF
JLCPCB Part #
C1361760
Description
150Ω 17 18 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS