4818P-T01-683
MFR.Part #
4818P-T01-683
JLCPCB Part #
C1360859
Description
160mW 18 68kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS