CRM2512-FX-R910ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-R910ELF
JLCPCB Part #
C2075780
Description
-55℃~+155℃ 2W 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS