4608X-102-821LF
MFR.Part #
4608X-102-821LF
JLCPCB Part #
C6689058
Package
SIP-8
Description
300mW 4 8 820Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS