4608M-102-821LF
MFR.Part #
4608M-102-821LF
JLCPCB Part #
C1359955
Package
SIP-8-2.54mm
Description
4 400mW 8 820Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS