CRM1206-FX-2R70ELF
MFR.Part #
CRM1206-FX-2R70ELF
JLCPCB Part #
C7115636
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS