4608X-101-821LF
MFR.Part #
4608X-101-821LF
JLCPCB Part #
C1359010
Package
SIP-8-2.54mm
Description
200mW 7 8 820Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS