4308R-101-105LF
MFR.Part #
4308R-101-105LF
JLCPCB Part #
C6392309
Package
SIP-8
Description
1MΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS