4308M-102-292LF
MFR.Part #
4308M-102-292LF
JLCPCB Part #
C5500933
Package
SIP-8
Description
2.9kΩ 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS