4608X-101-272
MFR.Part #
4608X-101-272
JLCPCB Part #
C19548709
Package
SIP-8
Description
2.7kΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays