4114R-1-680
MFR.Part #
4114R-1-680
JLCPCB Part #
C1360456
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 250mW 68Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays