2000-6R8-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2000-6R8-V-RC
JLCPCB Part #
C1335501
Package
Plugin,D=0.7mm
Description
13mΩ 6.8uH 7.2A ±20% 插件,D=0.7mm Power Inductors ROHS