2000-3R3-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2000-3R3-V-RC
JLCPCB Part #
C17335966
Package
Plugin
Description
11.1A 3.3uH 5.3mΩ ±20% 插件 Power Inductors ROHS