2000-150-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2000-150-V-RC
JLCPCB Part #
C1335260
Package
Plugin,D=0.7mm
Description
15uH 29mΩ 4.7A ±20% 插件,D=0.7mm Power Inductors ROHS