2000-3R9-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2000-3R9-V-RC
JLCPCB Part #
C17661306
Package
Plugin
Description
10.5A 3.9uH 5.9mΩ ±20% Plugin Power Inductors ROHS