2000-6R8-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2000-6R8-H-RC
JLCPCB Part #
C1335507
Package
Plugin,D=17.3mm
Description
13mΩ 6.8uH 7.2A ±20% 插件,D=17.3mm Power Inductors ROHS